Заявление_2017-11-23_20:43:12

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 33-дзi від 23.01.2019 р.

Міському голові м. Кривий Ріг

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, звернувся Мезенок Денис Сергійович, з проханням сприяти у вирішенні питання, щодо: Мезенок Д.С. скаржиться на неналежний стан доріг та прибудинкової території перед багатоквартирним будинком, що знаходиться за адресою:  м. Кривий Ріг, 4-й Зарічний мікрорайон, 10. Зі слів заявника, на зазначеній ділянці дороги ями сягають глибини до 25 см., практично відсутній тротуар, а в результаті проведення робіт із засипання ям відсівом працівниками комунальних служб, на дорозі та перед будинком після дощу утворюються великі калюжі і бруд, що заважають і приносять незручності його мешканцям. Крім того, такий стан дороги перед житловим будинком може становити небезпеку для пішоходів та автомобілів у темний період та під час ожеледиці. Мезенок Д.С. просить вжити необхідних заходів для усунення небезпеки для життя та здоров'я громадян, що проживають у зазначеному та сусідніх будинках.
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити вичерпних заходів реагування в межах повноважень.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також заявника на адресу: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, 4-й Зарічний мікрорайон, буд. 10, кв. 85.

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа