Заявление_2017-11-18_23:20:52

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 31-дзi від 23.01.2019 р.

Державна екологічна інспекція у Львівській області

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, звернувся Курч Ігор Миколайович, з проханням сприяти у вирішенні питання, щодо: Зі слів заявника, на протязі двох місяців в львівському лісопарку «Погулянка», зі сторони вул. Пасічна, 94-А, незаконно на схилах будується багатоповерхівка,  вирубуються дерева, знищується екосистема парку. Зокрема, як повідомляє заявник, будівельні відходи сиплються на пішохідну зону, порушуються норми рівня шуму та вібрації відносно мешканців, що проживають в багатоповерхових будинках по вул. Пасічна, Шафарика, Таджицика, Дж. Вашинтона та ін. Забудовник часто проводить роботи у вечірньо-нічний час. Керівництво парку та міські чиновники зазначають, що не надавали дозвіл на будівництво. Курч І.М. просить вжити заходів для усунення порушень, що можуть призвести до зсувів ґрунтів на схилах парку, руйнування сусідніх багатоповерхівок, екологічного лиха та травматизму.
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити вичерпних заходів реагування в межах повноважень.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також заявника на адресу: Львівська область, м. Львів, вул. Шафарика, 2/80.

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа