Заявление_2017-11-06_17:41:54

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 27-дзi від 22.05.2019 р.

Комітет Верховної Ради України з питань транспорту

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, звернувся Кохан Віталій Стефанович, з проханням сприяти у вирішенні питання, щодо: Згідно Закону України «Про Національну поліцію», ст. 62, п. 10: «Поліцейський 7)під час виконання поліцейських повноважень користується безоплатно всіма видами громадського транспорту міського, приміського і місцевого сполучення (крім таксі), а також попутним транспортом».

Згідно Закону України «Про автомобільний транспорт», ст. 35: «Автобусні маршрути за видами сполучень поділяються на: міські, приміські, міжміські, міжнародні.» Пункт «Місцевого сполучення» в законі відсутній. Прошу роз'яснити визначення поняття «Місцевого сполучення», оскільки автостанції відмовляють надавати безоплатно квиток на відстань більше 50 км. Це необхідно заявнику для звернення з позовом до суду, або розгляду справи у адміністративному порядку, ст. 133.1 КУпАП.
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити вичерпних заходів реагування в межах повноважень.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також заявника на адресу: Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Поля, 76/1

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа