Заявление_2017-10-28_08:30:41

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 26-дзi від 22.05.2019 р.

Національна поліція України

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, звернувся Гриценко Олександр Володимирович, з проханням сприяти у вирішенні питання, щодо: У своєму зверненні Гриценко О.В. повідомляє про можливе порушення його прав і законних інтересів внаслідок бездіяльності правоохоронних органів. Подаю текст звернення заявника без змін:

«16.10.2015 року мною була подана заява до УМВС в Черкаській області про викрадення мого автомобіля Опель Вектра сірого кольору з номерним знаком ВІ 9984 ВС за адресою м. Черкаси, вул. 30 років Перемоги, 48.
17.10.2015 року відомості про даний злочин були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за номером № 12015250040003185 по ст.289/2.
З 16.10.2015 року до мене телефонували невідомі особи з пропозиціями викупити викрадений автомобіль .
Слідчим були надані номери телефонів, з яких мені телефонували дані особи, дати дзвінків, номер банківської картки Приватбанк з ФІО та номером телефону, на які потрібно було перевести гроші, а також IMEI мого телефону Самсунг дуос, який знаходився у викраденому автомобілі.
Також мною були зроблені звернення до слідчих щодо клопотань для виявлення місцезнаходження осіб , які телефонували і можуть бути причетними до викрадення автомобіля, проведення допиту та обшуку, а також клопотання щодо виявлення місцезнаходження по IMEI мого телефону Самсунг дуос, який знаходився у викраденому автомобілі.
Клопотання на проведення не гласних слідчих дій на даний час не підписані процесуальним прокурором і не направлені до суду.
Слідчими та процесуальними прокурорами не було проведено жодних слідчих дій, окрім допиту потерпілого, відповідно до норм КПК України, що є грубим порушенням кримінального процесуального законодавства України.
Прошу:
1. Прошу Вас зобов'язати слідство повідомити мене про проведення всіх гласних та негласних слідчих дій – стеження, прослуховування, зняття інформації з телекомунікаційних мереж, проникнення до житла, тощо по даному провадженню.
2. Прошу прокуратуру дати оцінку проведенню слідства та повідомити мене у письмовій формі.»
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити вичерпних заходів реагування в межах повноважень.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також заявника на адресу: м. Черкаси, вул. 30 років Перемоги, 48.

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа