Заявление_2017-10-24_14:31:42

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 16-дзi від 22.05.2019 р.

Державна фіскальна служба України

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, звернувся Сатановський Сергій В'ячеславович, з проханням сприяти у вирішенні питання, щодо: Заявнику було відмовлено у нарахуванні в повному обсязі державної допомоги по безробіттю, в зв'язку з наявністю у державного підприємства «Бар'єр», на якому працював Сатановський С.В., податкового боргу за минулі періоди. У своєму зверненні (копію додаю) він зазначає, що описана ситуація є грубим порушенням конституційних прав, оскільки ЄСВ з заробітної плати заявника сплачувався своєчасно та в повному обсязі, а до минулих боргів державного підприємства він не має жодного відношення.
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити вичерпних заходів реагування в межах повноважень.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також заявника на адресу: м. Кам'янське, вул. Маяковського, 41, кв. 2

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа