Заявление_2017-10-14_15:00:46

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 19-дзi від 22.05.2019 р.

Дніпропетровська ОДА

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, звернулась Горбачова Олена Олександрiвна, з проханням сприяти у вирішенні питання, щодо: На ділянці дороги, поблизу зупинки громадського транспорту "Вулиця Соколина" у м. Кривий Ріг, неякісна та/або відсутня розмітка пішохідного переходу. Як зазначає заявник, дорожній знак "Пішохідний перехід" за гілками дерев непомітний для транспорту, що рухається, в наслідок чого може виникнути аварійна ситуація, оскільки даним пішохідним переходом щодня користуються місцеві мешканці, зокрема школярі по дорозі на навчання. Горбачова О.О. також повідомила, що ближче до самої зупинки наявний ще один пішохідний перехід, однак школярі та інші пішоходи ним не користуються, у зв'язку із незручністю його розміщення.

Заявник просить оновити розмітку пішохідного переходу.
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити вичерпних заходів реагування в межах повноважень.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також заявника на адресу: 50014, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Соколина буд. 2, кв. 2

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа