Заявление_2017-10-12_23:58:07

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 17-дзi від 22.05.2019 р.

Міському голові м. Дрогобич

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, звернувся Навроцький Володимир Іванович, з проханням сприяти у вирішенні питання, щодо: У своєму зверненні Навроцький В.І. скаржиться на роботу комісії по координації дорожнього руху в м. Дрогобич. Заявник зазначає, що всі питання щодо безпеки дорожнього руху, які розміщені на ресурсі "Відкрите місто" (http://opencity.in.ua/) (відсутність дорожніх знаків, відсутність належного регулювання на перехрестях, тощо) не розглядаються вказаною комісією (зокрема, щодо перехрестя Грушевського - П.Орлика, Коновальця - Гончара, Стрийська - Мазепи - Лесі Українки, Стрийська-Винниченка та багато інших). Іван Лепкий (Департамент міського господарства) регулярно направляє питання щодо регулюванню дорожнього руху в комісію по координації дорожнього руху, але відповіді користувачі "Відкритого міста" не отримують.
На основі вищевикладеного, заявник просить вжити заходів для належного реагування вказаної комісії в межах зазначених питань.
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити вичерпних заходів реагування в межах повноважень.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також заявника на адресу: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Володимира Великого, 96, кв. 10

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа