Якименко Олег Володимирович. 2018-11-27

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 163-дзi від 22.05.2019 р.

Генеральна прокуратура України

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, звернувся Якименко Олег Володимирович, з проханням сприяти у вирішенні питання, щодо: 05.11.2018 р. Вінницьким міським судом Вінницької області проголошено вирок у справі по обвинуваченню громадянина Заболотного Олександра Володимировича у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 286 КК. Людину засуджено до позбавлення волі на 10 років через сфальсифіковане обвинувачення, яке було підттримане прокурором Вінницької області - Вознюком Д.Я.. Фальсифікація обставин справи полягає у тому, що прокуратура сверджує про те, що в момент ДТП за кермом автомобіля знаходився засуджений, але при цьому слідство знехтувало ті факти, що кермо автомобіля і кермова колонка зламані, а, так званий зловмисник, не має ніяких ознак які б вказували на те, що останній кермував автомобілем до моменту зіткнення з непорушною перешкодою. Крім того, подушці безпеки є біолоогічні зразки, які відповідають іншій особі. Слідство проводилось "із закритими очима".
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити вичерпних заходів реагування в межах повноважень.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також заявника на адресу: 08623, Київська область, С. Кожухівка, Гайдара, 56-а

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа