Відгуки громадян

Щиро дякуємо за підтримку та правдиве висвітлення ситуації, яка склалась із моїм сином Синовським Сергієм», — Любов Синовська

Інструктор бойової групи СБУ, колишній боєць батальйону «Азов» Сергій Сановський розповів як Петро Порошенко з 2016 року планував зачистити опозицію, утопити столицю в крові, щоб залишитись при владі навічно. Події відбувалися незадовго до спільної операції СБУ-ФСБ по дискредитації Надії Савченко. Розповів як формувались ескадрони смерті для знищення людей всередині України, скільки виділялось коштів на одну спецоперацію. Як перевозилась нелегальна зброя на базу 8 полку спецназу на Хмельниччині. Як і за скільки мав вербуватись «навоз» із ветеранів АТО для наступного знищення Альфою та спецназом Міноборони. Як і де мав початись псевдозаколот. Як всіх опозиційних політиків і активістів потім би звинуватили в співпраці із Кремлем і посадили до в’язниці. Як після провалу підготовки до кривавої провокації, Сергія Сановського викрали та катували в застінках СБУ на вул. Володимирській 33 у Києві. Як він втік з-під контролю контрозвідки та ледве не був спійманий у Молдові та Болгарії. Як головний військовий прокурор Анатолій Матіос фабрикував проти Сергія  Сановського справу в державній зраді. Віталій Купрій не побоявся озвучити переслівання Сергія Сановського спецслужбами України для того, щоб зберегти його життя!

«Дякую Віталію Купрію, що зрушив із місця справу про ДТП у яку потрапив мій брат, яка не розслідувалась три роки», — Михайло Мишковський

У грудні 2016 року Мишковський Анатолій Степанович 1979 р. н. потрапив у ДТП, внаслідок якої отримав численні ушкодження й інвалідність першої групи. Протягом тривалого часу (грудень 2016 р. - лютий 2019 р.) слідство не проводилось, кваліфікація злочину була визначена не вірно. Це дозволило правоохоронцям у найкоротші строки закрити справу. Саме за підтримки Віталія Купрія слідство у цій справі було активізовано, кваліфікацію змінено, а обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

«Я щиро вдячний Віталію Купрію за допомогу в моїй 18-річній боротьбі з Пенсійним фондом України!», — Олександр Сучков

Пенсійний фонд України не здійснив усіх необхідних юридичних досліджень і не зарахував до загального трудового стажу О. Д. Сукачова трьох років праці в колгоспі у дитячому віці протягом 1950-1952 років. Працівники Пенсійного фонду доводили, що в СРСР у такому віці діти не мали права на працю. В роки Другої світової війни О. Д. Сукачов залишився сиротою, саме тому й був змушений працювати, щоб вижити. Завдяки Віталію Купрію проблема була вирішена в короткий термін і три роки праці були зараховані до загального трудового стажу.

«Ми дякуємо Віталію Купрію та вважаємо, що саме за такими політиками майбутнє України!» — Микола Житник

Голова ГО «Шахтарі Донбасу» Микола Житник звернувся до Віталія Купрія щодо питання неможливості об’єднання Пенсійного фонду та Фонду соціального захисту. Також із проханням сприяти у врегулюванні коефіцієнту зарплати шахтарям-пенсіонерам при осучасненні пенсій із 1 жовтня 2018 року. Саме завдяки рішучості Віталія Купрія відбулася зустріч представників громадської організації з Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою під час якої Міністр погодився зі спільною позицією та позитивно вирішив проблему.

«Нам Віталій Купрій дуже допоміг. Це його заслуга. Жителі Київської області роками боролися, а зараз є реальні зрушення по всім кримінальним провадженням» — Ольга Ведутенко

Зі скаргами на незаконні рішення Крюківщинської сільської ради до Віталія Купрія звернулися мешканці села Крюківщина Київської області. Їх звернення було обґрунтоване існуючою очевидною небезпекою заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам членів територіальної громади селища. Окрім цього, бездіяльність слідчих і відсутність належного реагування з боку процесуальних керівників просто вражали. Завдяки депутатському зверненню Віталія Купрія прокуратура стала на захист прав селян і пред’явила позовні заяви про визнання протиправними та скасування всіх незаконних рішень Крюківщинської сільської ради.

«Я вдячна Віталію Купрію за допомогу в моїй дворічній боротьбі з правоохоронними органами, які не здійснивши всіх необхідних слідчих дій, безпідставно закрили провадження, мотивуючи відсутністю складу злочину. Щиро сподіваюся на подальшу співпрацю!» — Лариса Чичкань

До Віталія Купрія влітку 2018 року звернулася Лариса Чичкань зі скаргою на бездіяльність правоохоронців, які незаконно закрили кримінальну справу за фактом загибелі її сестри Наталі Шульженко в місті Пирятин Полтавської області на території «Пирятинського АТП-15343». Завдяки наполегливості Віталія Купрія, прокуратурою Полтавської області вивчено матеріали справи на предмет законності та встановлено, що це рішення було необґрунтованим і підлягає скасуванню. Досудове розслідування було активізовано. Після службової перевірки керівництво прокуратури притягнуло до відповідальності осіб, які допустили тяганину в справі.