Ведутенко Ольга Ігорівна. 2018-02-20

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 16-дзi від 13.12.2017 р.

Міжнародний аеропорт “Київ”

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, із зверненням звернулась громадянка Ведутенко Ольга Ігорівна, в якому вона повідомила наступне.
Щодо порушень в будівництві в с. Крюківщина. Моя родина має у власності будинок в с.Крюківщина Києво-Святошинського району. Останнім часом місцева влада приймає рішення без погодження з мешканцями. Так було з порушеннями затверджено Генеральний план села, яким збільшено кількість населення в селі з 10000 до 60000 чол. Нещодавно були прийняті рішення, про які ми дізнались по факту, що планується побудова 16-ти поверхових будинків. С.Крюківщина попадає в охоронну зону аеродрому Жуляни і перед початком будівельних робіт обов"язково потрібно погодження від Держаероруху та а/п "Київ"/Жуляни. Прошу Вас звернутись до керівництва а/п Київ/Жуляни та отримати інформацію, які є обмеження щодо будівництва в с.Крюківщина по висоті забудови та отримати перелік житлових комплексів, будівель в с.Крюківщина, які отримали дозвіл на будівництов багатоповерхівок (та яких саме). Просимо отримати копії таких дозволів.

Моя родина має у власності будинок в с.Крюківщина Києво-Святошинського району. Останнім часом місцева влада приймає рішення без погодження з мешканцями. Так було з порушеннями затверджено Генеральний план села, яким збільшено кількість населення в селі з 10000 до 60000 чол. Нещодавно були прийняті рішення, про які ми дізнались по факту, що планується побудова 16-ти поверхових будинків. С.Крюківщина попадає в охоронну зону аеродрому Жуляни і перед початком будівельних робіт обов»язково потрібно погодження від Держаероруху та а/п «Київ»/Жуляни. Прошу Вас звернутись до керівництва а/п Київ/Жуляни та отримати інформацію, які є обмеження щодо будівництва в с.Крюківщина по висоті забудови та отримати перелік житлових комплексів, будівель в с.Крюківщина, які отримали дозвіл на будівництов багатоповерхівок (та яких саме). Просимо отримати копії таких дозволів.


Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити належних заходів реагування.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також скаржника на адресу: 04053, Київська область, Киев, Гоголівська, 49, 33

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа