Щербина Віктор Леонідович. 2018-07-09

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 119-дзi від 11.12.2017 р.

Міністерство юстиції України

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, із зверненням звернувся громадянин Щербина Віктор Леонідович, в якому він повідомив наступне.
Щодо звільнення від сплати судового збору інвалідом війни. Я, інвалід війни в Афганістані не можу розібратись у чинному законодавстві в питанні щодо пільги по сплаті судового збору. Згідно п. 1 ч. 8 ст. 5 Закону України "Про судовий збір" "1. Від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються: .... 8) інваліди Великої Вітчизняної війни та сім’ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти, і прирівняні до них у встановленому порядку особи;" Чи належу я як інвалід війни в Афганістані до осіб прирівняних до інвалідів Великої Вітчизняної війни та чи є, в розумінні вище вказаного Закону, інваліди Великої Вітчизняної війни інвалідами Другої Світової війни?
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити належних заходів реагування.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також скаржника на адресу: 49130, Дніпропетровська область, Дніпро, просп. Миру, 11, 96

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа