Щербина Віктор Леонідович. 2018-02-15

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 20-дзi від 13.12.2017 р.

Міністерство юстиції

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, із зверненням звернувся громадянин Щербина Віктор Леонідович, в якому він повідомив наступне.
Не виконується судове рішення навіть після мого особистого звернення до Міністра Юстиції https://www.youtube.com/watch?v=M-i7F6VJ5-Y. Після мого звернення до Міністра була проведена перевірка виконавчого провадження яка не принесла результату. Складається враження що Державна виконавча служба сприяє шахраю ухилитись від виконання судового рішення. З мовчазної згоди Державної виконавчої служби боржник прописує неповнолітню сторонню особу вже в квартиру на яку накладено арешт. На моє клопотання в судовому порядку скасувати незаконну прописку державний виконавець не реагує, належним чином оформленої постанови про задоволення або про відмову у задоволенні мого клопотання я не отримував. Прошу відновити Конституційне право на виконання судового рішення.
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити належних заходів реагування.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також скаржника на адресу: 49130, Дніпропетровська область, Дніпро, Миру, 11, 96

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа