Рудик Валентина Павлівна. 2018-03-24

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 46-дзi від 23.01.2019 р.

МОЗ України

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, звернулась Рудик Валентина Павлівна, з проханням сприяти у вирішенні питання, щодо: Головний лікар міської лікарні м. Прилуки Чернігівської обл. Івченко Лариса перешкоджала мені та моїй дворічній дитині отримати допомогу у стаціонарнову відділенні ЛОР. Без медичної допомоги залишилися за підсумками я з гострим гнойним запаленням вуха. Мені просто відмовили.

23.03.2018 року я звернулася за допомогою з гострим запаленням вуха (діагноз підтвердили тільки 26.03.2018 року) в стаціонарне відділення ЛОР Прилуцької міської лікарні, разом зі мною була дворічна донечка (я мати-одиначка) і я також хотіла, щоб їй надали медичну допомогу, бо дві останні ночі йде кров носом після хвороби запалення легенів і ніс постійно заложений. Ми простояли дві години в черзі, а коли прийшов час заходити до лікаря - зявилася головний лікар Івченко Лариса (зі своєю приватною пацієнткою, яка не є пацієнткою стаціонару) і без черги проскочила до кабінету, забивши дверима мою дитину. Я надала Івченко зауваження на що вона озлобилася, визвала з кабінету Потапенко і заборонила мені з дитиною обстежуватися у відділенні.
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити вичерпних заходів реагування в межах повноважень.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також заявника на адресу: 17507, Чернігівська область, Прилуки, Київська, 186, 25

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа