Петренко Люція Казимирівна. 2017-12-19

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 37-дзi від 23.01.2019 р.

ГУ НП у Львівській області

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, звернулась Петренко Люція Казимирівна, з проханням сприяти у вирішенні питання, щодо: Як повідомила Петренко Л.К., суддями Бойко О.М., Данилів Є.О., приватним виконавцем Меленчуком В.І. та громадянином Галушко О.В. були здійснені неправомірні шахрайські дії, що полягали у можливій підробці документів та винесенні неправомірних судових рішень. Зі слів заявниці, «згідно судових справ №464/6039/17 та № 450/3443/17 на мене подали до суду як на фізичну особу, на підставі проведення підприємницької діяльності між ТОВ «Наш Край» та ТОВ «Люція Буд». Два судових засідання відбулися без моєї присутності та інформування. Шляхом шахрайського складання договору, на мене подали до суду. У той час, коли ще не вступила в чину силу перша ухвала суду, Галушко О.В., у зговорі з Данилів Є.О. та Меленчук В.І., накладають на моє майно повторний арешт, вже через суд іншого району».Прошу розкрити, та припинити шахрайський зговір між суддями : Бойко О.М, Данилів Є.О, приватним виконавцем Меленчук В.І, та громадянином Галушко О.В. Згідно судових справ №464/6039/17 та № 450/3443/17.На мене подали до суду як на фізичну особу, на підставі проведення підприємницкої діяльності між ТзОВ Наш Край та ТзОв Люція Буд. Два судових засідання відбулися без моєї присутності та інформування.Шляхом шахрайського складання договору,на мене подали до суду. Не вступивши в чину силу перша ухвала суду, Галушко у зговорі з Данилів Є О та Меленчук В І накладають на моє майно повторний арешт, вже через суд іншого району. Прошу Вас розібратися з цим судовим свавіллям та вонивних покарати згідно чинного законодавства.
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити вичерпних заходів реагування в межах повноважень.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також заявника на адресу: 79017, Львівська область, м. Львів, вул. Лісна, 50 а, кв. 217.

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа