Молчанова Галина Антонівна . 2018-02-19

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 17-дзi від 13.12.2017 р.

Генеральна прокуратура України

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, із зверненням звернулась громадянка Молчанова Галина Антонівна, в якому вона повідомила наступне.
Звертаємось до Вас зі скаргою щодо бездіяльності Дніпродзержинської місцевої та обласної Дніпропетровської прокуратури у вирішенні питання винесення підозри депутату місцевої ради м. Кам'янського Селищева В. М., який підозрюється у вчиненні кримінального злочину за ст. 388 ч. 1 (продаж авто,на який накладено арешт і який є речовим доказом в іншому кримінальному провадженні). За нашим зверненням обласна і місцева прокуратури посилаються один на одного.Як нам стало відомо,що розслідування на даний час завершено.Допитані заявники,учасники договору купівлі-продажу даного авто,учасники судового засідання,в якому оголошувалась ухвала про арешт авто.

Звертаємось до Вас зі скаргою щодо бездіяльності Дніпродзержинської місцевої та обласної Дніпропетровської прокуратури у вирішенні питання винесення підозри депутату місцевої ради м.Кам’янського Селищева В. М., який підозрюється у вчиненні кримінального злочину за ст.388 ч.1.(продаж авто,на який накладено арешт і який є речовим доказом в іншому кримінальному провадженні).


Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити належних заходів реагування.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також скаржника на адресу: 51937, Дніпропетровська область, Кам'янське , Наддніпрянский , 1є, 137

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа