Маліцький Владислав Геннадійович. 2018-04-06

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 43-дзi від 13.12.2017 р.

Дніпровському міському голові

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, із зверненням звернувся громадянин Маліцький Владислав Геннадійович, в якому він повідомив наступне.
Доброго вечора!Мене звати Владислав Маліцький,останні 10 років я мешкаю в Дніпрі. З 2012 року я займаюсь поезією, за цей час багато чого встиг зробити, отримати нагороди,публікуватись у літературних журналах,навіть в міжнародному, видати власну книгу і т.і. З листопада 2017 року я активно працюю над літературно музичним проектом "Вона закохана в солдата" разом в талановитим гітаристом з Кам"янського. В цьому проекті я "нагадую" слухачам, що на Сході в нас війна, що це не нормально і не може бути повсякденним. Ми власними силами/коштами зробити прем"єру в трьох містах (м. Камянське, м. Дніпро,м. Олександрія), зараз банально,як це буває не вистачає грошей на подорож далі (хотілося б відвідати Маріуполь, Харків, Київ можливо Львів). Телефонував на гарячу лінію міському голові Дніпра щоб записатись на прийом,мені було сказано,що у мера більше 700 записів, пишу у фейсбуці меру теж тихо. Чи можливе фінансування і зацікавленість моїм проектом представниками влади?
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити належних заходів реагування.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також скаржника на адресу: 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, Гулі Корольової, 14, 19

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа