Кубайчук Василь Іванович. 2018-03-06

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 32-дзi від 13.12.2017 р.

Міністерство соціальної політики України

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, із зверненням звернувся громадянин Кубайчук Василь Іванович, в якому він повідомив наступне.
"Суть проблеми в тому що я не став вчасно на соціальний квартирний облік до 23 років. Після закінчення школи інтернат в якій про вчився 12 рокі і маю відповідний статус! Тепер мені 30 років чи збереглось за мною право на постановку на соціальний квартирний облік? А місцеві органи ставлять мене на загальй квартирний облік під номером 9297 це правильно це справедливо, Мені реально потрібна допомога держави а місцеві чиновники «ЖКХ» збирають 3-х юристів і обясняють мені що я не маю права на соціальний квартирний облік тобто позачерговий,що я не народився в цій області хоча завжди тут живу. І Ні слова про те як мені допомогти як вийти з цієї ситуацій."
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити належних заходів реагування.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також скаржника на адресу: 76010, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Млинарська, 2А

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа