Ізмайлова Емма Костянтинівна. 2018-08-08

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 135-дзi від 14.11.2017 р.

Вінницька обласна державна адміністрація

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, із зверненням звернулась громадянка Ізмайлова Емма Костянтинівна, в якому вона повідомила наступне.
Я, Ізмайлова Емма Костянтинівна, проживаю за адресою: Вінницька область, місто Гайсин, вулиця 1  травня, 115, кв. 18. Пенсіонерка, 1938 року народження, вдова військослужбовця. Рішенням міськради № 81 від 20 червня 2018 виконавчий комітет Гайсинського району вирішив припинити централізоване постачання тепла в квартири пославшись на нерентабельність підприємства, що надає послуги КП « Вінницяобленерго» та запропонували власникам квартир, а таких є ще 80, за власні кошти встановити індивідуальне опалення. Отримую пенсію, як вдова військовослужбовця, 2970 грн., а оскільки на встановлення індивідуального газового опалення потрібно близько 30 тисяч гривень, в тому числі треба віднайти як можна швидше, холоди вже на носі. Потрібно і проект зробити і купити котел, труби, знайти майстрів, ну ніяк не встигнути до жовтня. Де ж взяти такі гроші, оскільки і здоров'я вже немає бігати по всіх службах у вирішенні даного питання. Проживаю сама вже 6 років, навчитись користуватися складною і небезпечною системою опалення вже навряд чи вийде. На оплату комунальних послуг мені надають субсидії і я їх сплачує повністю. Електроопалення встановити неможливо, так як індивідуальний проект на квартиру в багатоповерхівці не роблять.
Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити належних заходів реагування.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також скаржника на адресу: 23700, Вінницька область, Гайсин, 1 Травня, 115, 18

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа