Глущук Олег Арсентійович. 2018-07-03

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 115-дзi від 11.12.2017 р.

Донецька обласна військово-цивільна адміністрація

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, із зверненням звернувся громадянин Глущук Олег Арсентійович, в якому він повідомив наступне.
Авдіївський РЕМ вимагає оплату за електричну енергію на підставі показань несправного приладу вимірювання електричної енергії (лічильника). На звернення щодо пояснень правомірності таких вимог жодної відповіді представниками Центру Обслуговування Клієнтів  надано не було.

У разі необхідності я можу зробити скан-копії актів огляду, заміни, направлення на експертизу та проведення експертизи лічильника електроенергії, моїх письмових заяв, зареєстрованих в ЦОК Авдіївського РЕМ, а також повідомлень від Авдіївської ВЦА про скерування моїх звернень на Урядової гарячої лінії до ПАТ «Донецькобленерго» Авдіївського РЕМ.


Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити належних заходів реагування.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також скаржника на адресу: 86065, Донецька область, Авдіївка, бульв. Шевченка, 8, 24

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа