Будун Ольга Миколаївна. 2018-09-11

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

Купрій Віталій Миколайович

Заступник голови Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5; тел.: (044) 255-21-19, (044) 255-35-22

Вих. № 146-дзi від 11.12.2017 р.

Міністерство охорони здоров`я

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як до народного депутата України, із зверненням звернулась громадянка Будун Ольга Миколаївна, в якому вона повідомила наступне.
Щодо допомоги на операцію Я, Будун Ольга Миколаївна, 1960р.н. звертаюсь до Вас за допомогою. Мені лікарі діагностували коксартроз 4-ї стадії обох ніг. Це захворювання, що призвело до повного руйнування тазо-стегнових суглобів. Моє життя стало нестерпним. Кожен рух призводить до жахливого болю. Жодне знеболююче вже не допомагає, тому я мушу постійно лежати, але і це не позбавляє мене від силного болю. Я не можу спати,лежати, сидіти, ходити. Так жити я більше не можу, плачучи від постіного болю. Мені допоможе лише операція. Так як я пенсіонер, самостійно оплатити операцію я не можу, а заробити - не маю здоров'я. Мої діти взяли три кредити, щоб оплатити коштовну операцію на одному суглобі. Ціна операції на одному суглобі, вруховуючи протез, скаладає 95-100 тис.грн. Зробити операцію на другому суглобі в мене не має коштів, тому звертаюсь до Вас! Прошу і благаю допомогти мені у придбанні протезу на другий суглоб, ціна якого складає 74тис.грн.

Я, Будун Ольга Миколаївна, 1960р.н. звертаюсь до Вас за допомогою. Мені лікарі діагностували коксартроз 4-ї стадії обох ніг. Це захворювання, що призвело до повного руйнування тазо-стегнових суглобів. Моє життя стало нестерпним. Кожен рух призводить до жахливого болю. Жодне знеболююче вже не допомагає, тому я мушу постійно лежати, але і це не позбавляє мене від силного болю. Я не можу спати,лежати, сидіти, ходити. Так жити я більше не можу, плачучи від постіного болю. Мені допоможе лише операція.

Так як я пенсіонер, самостійно оплатити операцію я не можу, а заробити — не маю здоров’я. Мої діти взяли три кредити, щоб оплатити коштовну операцію на одному суглобі. Ціна операції на одному суглобі, вруховуючи протез, скаладає 95-100 тис.грн. Зробити операцію на другому суглобі в мене не має коштів, тому звертаюсь до Вас!

Прошу і благаю допомогти мені у придбанні протезу на другий суглоб, ціна якого складає 74тис.грн.


Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

1. Провести ретельну перевірку викладених у зверненні фактів, за результатами чого вжити належних заходів реагування.

2. Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене письмово в порядку і строки, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», а також скаржника на адресу: 25014, Кiровоградська область, Кировоград, Родникова, 77, 140

З повагою

В.М. Купрій

Народний депутат України

Скан-копия ответа Гос органа