Зупинена спроба отримання Росією військового обладнання на заводі «Перетворювач»

У Запоріжжі співробітники СБУ опублікували відео блокування операції російських спецслужб із вивезення товарів військового призначення з заводу «Перетворювач» для потреб збройних сил країни-агресора (https://www.youtube.com/watch?time_continue=91&v=YezwMaTGm5Y).

«Ось вам черговий результат наших спільних зусиль із очільником фракції УКРОП Запорізької облради Yaroslav Gryshyn. Фактично 2 роки ми заявляємо, звертаємо увагу правоохоронців і громадськості на протиправну діяльність незаконно приватизованого російськими олігархами заводу і необхідність повернення його у власність держави», — повідомив Віталій Купрій на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, наприкінці листопада у Запоріжжі СБУ провела обшуки на підприємстві (https://www.facebook.com/kupriyofficial/posts/901495593350815). Контррозвідники спецслужби встановили, що в умовах запроваджених Україною антиросійських санкцій спецслужби РФ і представники російських військово-промислових компаній намагались організувати канал поставок з України виробів, необхідних для забезпечення військово-морського флоту Росії. Замовником оборудки були російські структури, які спеціалізуються на оснащенні та комплектації атомних підводних човнів, зокрема тих, що базуються на тимчасово анексованій території АР Крим. У рамках відкритого кримінального провадження за статтями 111 та 333 КК України тривають слідчо-оперативні дії.

Сподіваємось, що в питанні державної важливості СБУ не зупиниться на досягнутому та справа скоро закінчиться судовими вироками!