Жоден корупціонер не буде притягнутий до відповідальності

Про це Народний депутат України Віталій Купрій заявив  під час засідання правоохоронного Комітету Верховної Ради.

Депутат зазначив, що процесом визнання неконституційною норми про незаконне збагачення керував особисто Порошенко. Саме для цього він напередодні декілька разів викликав на Банкому голову Конституційного Суду України Станіслава Шевчука (https://www.facebook.com/kupriyofficial/posts/1180528018780903).

За повідомленням трьох суддів КСУ (Сас, Мельник, Сліденко) наразі на розгляді суду є 17 справ, які тягнуться ще з 2014 року. В порушення процедур і хронології розгляду під тиском Порошенка стаття про незаконне збагачення визнана нечиною. А це вже залежність суду і вибірковість правосуддя!

«За такою ж логікою, якщо корупціонери-нардепи, або сам президент, захочуть повністю убезпечити себе від кримінальної відповідальності, то внесуть до КСУ подання про визнання неконституційним саме створення НАБУ. І вони в такому разі переможуть, тому що цей орган не передбачений Конституцією України, а президент не має права призначати на посаду його директора.

Ми на межі повного фіаско у боротьбі з корупцією! Вважаю, що потрібно починати з чистого аркушу паперу. Розганяти неконституційне НАБУ і передавати повноваження іншим правоохоронним органам або вводити нову Конституцію та переобирати повний склад нинішніх антикорупціонерів,»- наголосив правник на своїй офіційній сторінці в Фейсбуці.