Віталій Купрій заявив про вихід з партії «Укроп» та намір самостійно боротись за посаду Президента

Про це парламентар повідомив на своїй офіційній сторінці в Фейсбуці.

«Сьогодні визначний день у моїй політичній кар’єрі. Я вирішив вийти з партії «Укроп» і самостійно боротись за посаду Президента України.

Цьому мене спонукало спілкування з тисячами пересічних українців. Вони хочуть бачити на головній посаді держави незалежного молодого політика, який незаплямований у корупційних скандалах і здатний забезпечити справедливість. Я готовий взяти на себе відповідальність за зміни в країні, щоб суттєво покращити якість життя людей вже в найближчий час.

Я вдячний всім моїм колишнім колегам по партії за співпрацю. Ми пройшли з вами складні часи в опозиції до антинародної влади, боролись за добробут українського суспільства. Але наразі я відчуваю, що зможу стати лідером окремої політичної сили, яка буде рішуче діяти, щоб перемогти у війні, зупинити корупцію, в рази підняти соціальне забезпечення народу.

Для цього мені потрібно самостійно формувати свою команду, ідеологію і стратегію дій. Головне слухати і чути своїх виборців, не зраджувати ніколи національним інтересам і наполегливо працювати на благо людей.

Я йду в Президенти не один. Поряд зі мною вже є люди, на яких можна спертися й яким можна довірити розбудову держави.

Я завжди відкритий до співпраці з патріотами України, які поділяють мої думки та прагнення. Приєднуйтесь до моєї команди! Разом ми переможемо!», — йдеться в дописі.

Також згодом Віталій Купрій додатково прокоментував цю заяву у прямому ефірі в мережі Фейсбук (посилання для перегляду https://www.facebook.com/kupriyofficial/videos/1041524419347931/).