Віталій Купрій запускає проект антикорупційних розслідувань «Громадська прокуратура»

Проект буде запущений на телеканалі Zik.  13 березня о 23:00 вийде перша програма, далі по вівторкам.

Відрізнятись від інших буде тим, що результати розслідування обов’язково будуть супроводжуватись заявами про злочин до компетентних правоохоронних органів. Якщо ті відмовляться розслідувати (що трапляється майже завжди), то оскаржуватиметься бездіяльність до суду.

По суті разом з командою адвокатів, юристів, екс-слідчих і прокурорів нардеп Віталій Купрій розроблятиме план досудового розслідування по кожному епізоду і вимагатиме у справжніх правоохоронців його виконання. Команда має показати як треба працювати!

Якщо ж і тут не допитуватимуть свідків і експертів, не накладатимуть арешт на майно підозрюваних, взагалі не пред’являтимуть підозри, а будуть грати у піддавки зі злочинцями в судах, то ви будете про це знати. Можливо настане час і пікетувати треба буде не Верховну Раду, а НАБУ та тих, хто ними смикає!

«До запуску програми я планую по всій Україні розмістити серію бордів. Якщо у вас є можливість самостійно виготовити постер і розмістити у своєму населеному пункті за власний кошт, то буду вам безмежно вдячний. Це по суті буде внесок кожного у боротьбу з таким ганебним явищем, як корупція», — йдеться на офіційній сторінці у Фейсбуці.

Посилання для макету
https://fex.net/#!743354309175