Віталій Купрій відвідав курортні міста Запорізької області

Народний депутат Віталій Купрій здійснив офіційний візит до міст Бердянськ та Приморськ Запорізької області з метою створення Програми розвитку морських курортів України.

1 лютого, завітавши до Бердянська, нардеп вирішив ознайомитись з ключовими проблемами містоутворюючого підприємства — Бердянського морського торговельного порту (БМТП). Керівник порту разом зі своїми заступниками коротко охарактеризували народному обранцю існуючі проблеми, оглянули територію порту. Віталій Купрій пообіцяв широку підтримку проекту електрифікації залізничної гілки до Бердянська та сприяння у вирішенні проблеми оподаткування державних портів.

А вже 2 лютого обговорювали перспективи розвитку Приморська за ген.планом, а саме узбережжя. Міський голова Приморської ОТГ розповіла про перспективи розвитку нових кварталів під будівництво житла, розвитку інфраструктури узбережжя. Нардеп зацікавився створенням набережної вздовж лиманів, яка має стати родзинкою м.Приморськ.

Також в рамках візиту Віталій Купрій проінспектував у Приморську узбережжя моря, відвідав санаторій «Глорія», школу №1 та провів відкриту зустріч з жителями міської громади. Протягом двогодинного насиченого спілкування громадяни отримали чіткі відповіді на актуальні питання, які їх хвилюють.

Світлина від Михаила Прасола.

Світлина від Михаила Прасола.

Світлина від Михаила Прасола.

Парламентар прокоментував візит на  своїй  офіційній сторінці у Фейсбуці:

«Курорти перспективні. Особливо Приморськ. Бюджетної допомоги потребує низка санаторіїв. Об’єкти нерухомості, які знаходяться у державній або комунальній власності і в занепаді, мають бути приватизовані. Містобудівна і земельна документація мають бути затверджені.

Треба розвивати інфраструктуру. По Приморську бажано здійснити благоустрій підходів до міського пляжу, здійснити гідротехнічні роботи для будівництва яхтенної маріни. Для всього регіону важливо електрифікувати залізничну дорогу і здійснити капітальний ремонт автотраси на відрізку Токмак-Бердянськ.

Багато з вищезгаданих проблем можуть бути вирішені і на обласному рівні. Але віз і нині там. Голова бюджетної комісії Запорізької обласної ради Сергій Ткаченко є ставленником бердянського нардепа з провладної групи «Воля народу» Олександра Пономарьова. Тому направлю йому депутатське звернення з вимогою не заважати розвитку морських курортів.

Зі свого боку також готую ряд ініціатив від державного фінансування до законодавчих ініціатив!»