Віталій Куприй не підтримує ініціативу щодо введення військового положення в Україну

«Ось і стало зрозуміло навіщо Путін дав вказівку нападати на наші човни та блокувати Азовське море. Це план по залишенню Порошенка при владі!

Секретар РНБО Турчинов за погодженням із Порошенком ініціює введення воєнного стану по всій Україні на 60 діб — якраз для того, щоб зірвати вибори президента. Адже Порошенко за опитуваннями не проходить навіть у другий тур.

1. Введення воєнного стану по всій Україні на теперішній час абсолютно не потрібно. Це можна робити на окремих територіях згідно Конституції. Вводити треба в Криму і на Донбасі!

2. Разом з введенням воєнного стану мають бути розірвані дипломатичні відносини, введені санкції проти всього! російського капіталу в країні, зупинена торгівля з агресором, введений візовий режим, припинене транспортне сполучення, створена ставка головнокомандуючого, тощо. Якщо цього не має, то ініціатива РНБО — це блюзнірство!

3. При введенні воєнного стану Порошенко посилається на своїх військових радників. Насправді ж сценарій введення воєнного стану прописаний у Кремлі.

4. Чому воєнний стан не вводився коли в країні відбулась анексія Криму, розпочалась повномасштабна війна? За це Турчинов і Порошенко мають відповісти перед законом!

5. Сьогодні Порошенко має звернутись до всієї міжнародної спільноти з тим, що Путін і Росія — є вороги, Мінські домовленості є нікчемними, ініціювати екстрене засідання Ради Безпеки ООН. Чи буде це?

6. Діяльність проросійських партій «За життя», «Опоблок» та інших має бути зупинена, російська агентура в керівництві нашої держави заарештована — чи хоче цього Порошенко?

7. Наступним кроком буде введення цензури у ЗМІ щоб весь медіа-простір працював на Порошенка.

8. Введення воєнного стану на 60 діб. Чому не 30? А, щоб зірвати початок виборчого процесу!

9. Заява Порошенка «введення воєнного стану — це не оголошення війни» є абсурдом чистої води! Так від кого захищаємось? Хіба не від ворога?!

Я не збираюсь підтримувати спільний план Путіна-Порошенка по знищенню української державності! Це називається узурпація!!!», — прокоментував народний депутат на своїй офіційній сторінці в Фейсбуці.