Віталій Купрій ініціював проведення круглого столу на тему: «Реформування системи правоохоронних органів: виклики та перспективи»

Cьогодні о 14:00 на базі Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Народний депутат України Віталій Купрій ініціював проведення круглого столу на тему: «Реформування системи правоохоронних органів: виклики та перспективи».

«Наразі в представників правоохоронних органів і правозахисників накопичились претензії до якості законодавства. Інколи бажання змін законів зі сторони тих, хто бореться зі злочинцями суперечить вимогам тих, хто захищає людей. Саме тому вважаю, що потрібно знайти золоту середину та почути як силовиків, так і адвокатів.

Серед запрошених на захід спікерів будуть керівники та провідні спеціалісти правоохоронних органів, Конституційного Суду України, Верховного Суду, Ради бізнес-омбудсмена, Державної прикордонної служби, Збройних Сил України, Державної фіскальної служби, Консультативної місії ЄС і Національної асоціації адвокатів України», — прокоментував правозахисник на своій офіційній сторінці в Фейсбуці.