Україна має ввести свої санкції проти російських олігархів

Нещодавно США ввели персональні санкції проти гаманців Путіна — російського алюмінієвого магната Олега Дерипаски, глави «Газпрому» Олексія Міллера, глави ВТБ Андрія Костіна, керівника правління Газпромбанку Андрія Акімова, та інших. Вітаємо цей крок. Адже тільки компанії Дерипаски одразу подешевшали на біржі на 2,5 мільярдів доларів.

Проте з невідомих причин Петро Порошенко не тільки не вводить аналогічні санкції, але взяв під своє крило весь бізнес країни-агресора. Наприклад давно відомо, що російські інвестори Миколаївського глиноземного заводу (одне з найбільших в Європі підприємств кольорової металургії) не виконали своїх приватизаційних зобов‘язань, виснажують наші природні ресурси, знищують екологію і використовують Україну для власного протиправного збагачення.

Російська група компаній «РУСАЛ» — читай Олег Дерипаска — на початку 2000 років за безцінь отримала вищезазначене стратегічне українське підприємство, яке дає близько 30% сировини для виробництва всього російського алюмінія. А це мільярди, які потрапляють у Кремлівську Орду. Тобто ми — українці — спонсоруємо війну проти самих себе.

На п‘ятий рік війни Петро Порошенко не вжив жодного кроку для того, щоб змусити росіян — спонсорів Путіна зупинити свій бізнес на крові українського народу. Ганьба!

«Вимагаю у Порошенка схаменутись і ввести ефективні санкції проти російських олігархів, як це робить США. Досить підігрувати агресору!», — прокоментував Віталій Купрій.