У Києві відкривається центральний офіс Народного депутата України Віталія Купрія

З вівторка у м. Київ відкривається  центральний офіс Народного депутата України Віталія Купрія, у якому буде розміщуватись постійно діюча приймальня громадян, прес-центр, майбутні партійні органи (у тому числі по Києву і Київській області), а також штаб кандидата у президенти України. Площа — близько 400 кв.м.

Адреса: м. Київ, ст.м. Шулявська, вул. Смоленська, буд. 31-33, поверх 1. Вхід до моєї приймальні знаходиться із задньої сторони офісного центру, приблизно 200 метрів від вул. Вадима Гетьмана. Допоможе вам зорієнтуватися те, що через дорогу знаходиться торгово-розважальний комплекс «Космополіт» (раніше «Більшовик»).

Народний депутат особисто буде зустрічатись із громадянами для надання їм допомоги в разі порушення їх прав (по запису). Проте в будні дні з 9:00 до 18:00 його помічники — фахові юристи нададуть безкоштовну консультацію й оформлять усі потрібні документи для мого депутатського реагування.

«У разі потреби використовуйте мій електронний сервіс оформлення депутатських звернень через сайт Kuprii.info, де я обов’язково відреагую протягом двох робочих днів.

Також можете надсилати своє звернення на моє ім’я у письмовому вигляді поштою. Адреса: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5, Верховна Рада України. Або на електронну пошту: kuprii2014@gmail.com.

Довідки за телефоном: (044) 222-55-68

Запрошую всіх бажаючих до зустрічі та спілкування! Завжди готовий допомогти!», — додав Віталій Купрій.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.