Суд зобов‘язав СБУ розслідувати злочин Порошенка — інвестування в Росію 100 мільйонів доларів

Нещодавно в ЗМІ була оприлюднена інформація про купівлю у російського ВТБ банку пакету акцій Burger King кіпрською компанією Xomeric, пов’язаною з українською групою ICU банкірів Макара Пасенюка і Костянтина Стеценко. Сума угоди наближається до 5 млрд. рублів.

Макар Пасенюк — це особистий фінансист Порошенка, його права рука по незаконному збагаченню, віджиму бізнесу, корупційним оборудкам. Знаючи про патологічну жадібність Порошенка, немає жодного сумніву, що ця купівля відбулась під гарантії Кремля. Такими грошима не ризикують!

Підпитка грошима окупанта — це злочин, який направлений на руйнацію територіальної цілісності України. Тому нардеп Віталій Купрій звернувся до СБУ з заявою про притягнення винних до жорсткої кримінальної відповідальності. Це не справа Савченко, не намір, а закінчений злочин. Кошти ВТБ банка агресора, податки Burger King в Росії — це продовження війни і смерть патріотів!

Звісно, що СБУ не наважилось відкрити справу проти президента і його оточення. Проте парламентар подав до суду скаргу і тепер кримінальній справі бути!!!

Світлина від Віталій Купрій.