Суд зобов’язав СБУ розслідувати фінансування війни проти України Гонтаревою, Пасенюком і Демчишиним

Шевченківський районний суд Києва задовольнив скаргу нардепа Віталія Купрія на бездіяльність Служби безпеки України, яка відмовилась вносити відомості до ЄРДР про фінансування та підтримку країни-агресора.

Нагадаємо, із журналістського розслідування Олександра Дубинського стало відомо про співпрацю з банком окупаційної влади Криму Макара Пасенюка, Валерії Гонтаревої та Володимира Демчишина.

За повідомленою інформацією, у 2014 році, через чотири місяці після окупації країною-агресором АР Крим і за два місяці до призначення Валерії Гонтаревої Головою Нацбанку, компанія ICU, акціонерами якої на той момент були Валерія Гонтарева, Володимир Демчишин і Макар Пасенюк, вела переговори з окупаційною владою та розробляла схеми прийому платежів у рублях через відділення кримського «Генбанка» (який на той момент вже був під санкціями США й ЄС).

Деталі розслідування за посиланням: http://dubinsky.pro/krymskiy-biznes-bankirov-prezidenta

При продажах відповідної нерухомості, фактично здійснювалось фінансування та підтримка країни-агресора, сплачувались податки до державного бюджету Російської Федерації. Тому є всі підстави вважати, що такі кошти використовувались країною-агресором для ведення війни в Україні. Вважаємо, що це нанесло шкоду національній безпеці, сприяло смертям і каліцтвам патріотів на Донбасі!

Тепер СБУ повинна розслідувати цей злочин за статтею 110-2 КК України – фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.

Зрадники своєї держави мають понести найжорсткіше покарання!