Суд зобов’язав НАБУ відкрити провадження за фактом передачі Порошенком українського трубопроводу агресору

Нещодавно Солом’янський райсуд Києва задовольнив скаргу народного депутата Віталія Купрія на бездіяльність НАБУ, яке відмовилось розслідувати злочинну передачу ділянки магістрального трубопроводу Самара-Західний напрямок і Грозний-Армавір-Трудова, що проходять по території України, Російській Федерації.

Нагадаємо, 30 травня 2018 року судді Верховного Суду України за злочинної недбалості працівників Генпрокуратури ухвалили завідомо неправосудне рішення на користь країни-агресора. (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/74411329)

Ще 27 червня 2017 року Віталій Купрій направляв заяву про злочин щодо масштабної контрабанди нафтопродуктів через ці нафтопродуктопроводи, в результаті чого бюджет недоотримав податків і зборів на суму близько 800 мільйонів гривень! (https://www.facebook.com/vitaliy.kupriy/posts/1623198447714079)

Зазначимо, що управлінням нафтопродуктопроводу займається ДП «ПрикарпатЗахідтранс», яку пов’язують з одіозним олігархом Віктором Медведчуком. Поставки здійснює швейцарська компанія Proton Energy Group S.A. і наповнюється він виключно нафтопродуктами російської компанії «Роснефть».

У результаті цього вони отримують надприбутки, оскільки фіскальні платежі мінімізовуються, а на легалізовані кошти, ймовірно, фінансується діяльність проросійських ЗМІ тут, у нашій державі, де досі йде війна!

Схема нелегальних поставок нафтопродуктів такого масштабу потребувала міцного юридичного забезпечення, для чого команді Медведчука знадобився магістральний трубопровід. (Деталі справи: https://www.facebook.com/kupriyofficial/posts/1020159671484406)

Вважаємо, що винесення позитивного для країни-агресора рішення стало можливим виключно в результаті неправомірних дій суддів і прокурорів, що представляли інтереси держави, а саме: колегією суддів Касаційного господарського суду у складі: Берднік І.С. — головуючого, Міщенка І.С., Сухового В.Г., а також за участю Заступника Генпрокурора – Збариха С.М.

Тепер НАБУ повинно негайно почати кримінальне розслідування за статтями 375 КК (Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) і 367 КК (Службова недбалість). Необхідно вжити термінових заходів для повернення нафтопродуктопроводів у державну власність!

Світлина від Віталій Купрій.
Світлина від Віталій Купрій.