Суд зобов’язав НАБУ й ГПУ розслідувати розкрадання державних грошей Гройсманом і Проданом

Вчора Солом’янський і Печерський районні суди Києва задовольнили скарги нардепа Віталія Купрія на невнесення відомостей до ЄРДР Національним антикорупційним бюро та Генпрокуратурою. Тепер правоохоронні органи змушені розслідувати незаконне привласнення державних коштів Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом у змові з в.о. Голови ДФС Мирославом Проданом.

Так, з відкритих джерел стало відомо (https://www.facebook.com/BlindTrust2018/posts/1106953736113432), що внаслідок злочинних дій Гройсмана та Продана, через ряд підконтрольних їм компаній, недоотримання бюджету нашої держави складає 116,4 мільярда гривень за рік!

Зокрема, журналістам вдалося отримати доступ до документів податкових органів, що дало змогу відтворити схеми розкрадання бюджету за допомого сумнозвісного «схемного кредиту». Тільки за січень-лютий 2018 року від частини злочинних схем з бюджету було виведено майже 20 мільярдів гривень.

Як вбачається з матеріалів публікації ключовими регіонами, де активно працюють «чорні діри» є: м. Київ – 21,6 млрд. грн., Львівська обл. – 7 млрд. грн., Київська обл. – 6,7 млрд. грн., Донецька обл. – 5,2 млрд. грн., Дніпропетровська обл. – 4,9 млрд. грн., Волинська обл. – 2,8 млрд. грн., Вказані цифри це обороти фірм лише за 2 місяці. Усього йдеться про 48,5 мільярда гривень із яких до 40% (20% + 20%) залишилося в кишенях організаторів схем – 19,4 млрд. грн. В середньому 9,7 млрд. грн. в місяць. І це лише за частиною схем. Якщо порахувати річний вимір, то недоотримання бюджету складатимуть – 116,4 мільярда гривень.

Ця схема в повному форматі дає змогу мінімізувати прибутки, переводити кошти в готівку, уникати оподаткування та по суті отримувати фіктивне ПДВ від держави. Окрім цього, за кожним регіоном навіть закріплені люди, які відповідають та контролюють схему розкрадання державних грошей!

Такі дії високопосадовців тягнуть за собою цілу плеяду кримінальних правопорушень, передбачених ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), а також ст. 209 КК України (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом).

«Якщо в правоохоронних органів не вистачає сили духу почати розслідувати й зупинити це, то я буду стимулювати їх працювати на благо держави через суд!», — прокоментував народний обранець на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.