Суд змусив Нацполіцію відкрити кримінальну справу проти мера Вінниці, який перешкоджав зустрітись Народному депутату із громадою міста

Печерський районний суд Києва задовольнив скаргу Народного депутата України Віталія Купрія на бездіяльність Нацполіції, яка відмовилась розслідувати факт перешкоджання його депутатській діяльності Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим.

«Нагадаю, в рамках мого туру Україною з метою надання правової допомоги громадянам, 17 липня 2018 року в мене була запланована зустріч із вінничанами. Проте мер міста Моргунов фактично відмовив мені в законній вимозі надання комунального приміщення для прийому громадян. Мені було запропоновано зустрітись із людьми в підвалі!

За наявною в мене інформацією саботаж і порушення законних прав депутата відбувся за прямою вказівкою Володимира Гройсмана. Адже саме тоді вийшов випуск моєї авторської програми Громадська прокуратура на Телеканал ZIK, де ми з експертами доводили відсутність у Прем‘єр-міністра вищої освіти та незаконність знаходження на посаді(https://www.youtube.com/watch?v=DN1E2vltgJQ). Напевно ось так він вирішив ускладнити мені життя.

Проте не вийшло! Приїхав, зустрівся з вінничанами й допоміг їм захистити свої права. Наступний мій крок — викинути корупціонерів геть із Вінниці та України!», — прокоментував Віталій Купрій на своїй офіційній сторінці в Фейсбуці.