Суд відмовився штрафувати Віталія Купрія за неявку в НАБУ

Національне антикорупційне бюро України місяцями не розслідувало кримінальні справи проти головних корупціонерів країни на чолі з президентом, які через суд відкривались за  скаргами народного депутата Віталія Купрія. Зараз напередодні виборів Порошенко надав вказівку детективам НАБУ всі справи позакривати.

Щоб зупинити покривання НАБУ копупціонерів парламентар був змушений неодноразово звертатися до суду та оскаржувати протиправне закриття кримінальних проваджень! Однією з причин було те, що детективи під час досудового розслідування навіть не допитували заявника, тобто Віталія Купрія.

Тепер же детективи НАБУ зрозуміли, що по тихому закрити не вдасться і почали нардепу масово слати повістки. Його помічники неодноразово повідомляли їх, що Віталій Купрій не в Києві та взагалі у відпустці. Але чути це ніхто не хоче. Саме тому детектив НАБУ Мельник А.Г. звернувся до суду з вимогою оштрафувати правозахисника за неявку на допит у якості свідка.

Проте вчора, 28 серпня, слідчий суддя Солом’янського районного суду відмовився задовольняти протиправну вимогу «антикорупціонерів».