Суд і НАБУ покрили злочини в Парламенті

Учора суддя Солом’янського райсуду Києва Олена Букіна відмовила Віталію Купрію в задоволенні скарги на бездіяльність НАБУ, яке побоялось розслідувати численні факти порушення Регламенту Верховної Ради, кнопкодавства та політичної корупції.

У випуску програми «Громадська прокуратура» «Верховна Рада – державний інститут чи фікція?» (https://www.youtube.com/watch?v=a9Vt4z1pCB4), за результатами якої була складена заява про злочин до НАБУ, експерти Єгор Фірсов і Валентин Гладких довели чому ж Верховна Рада має один із найнижчих показників довіри суспільства. Відповіли на питання чи працює парламент незалежно й ефективно, а головне – чи діє він законно!

На жаль, більшість наших народних депутатів є запроданцями, маріонетками, які сидять на гачку в правлячої верхівки. На чолі цієї ганьби стоїть спікер Андрій Парубій, який за вказівкою з Банкової нищить парламентаризм і обмежує права депутатів. Саме тому ми стали свідками його сприяння в узурпації влади в Україні президентом Петром Порошенком. При цьому мільярди державних коштів ідуть на утримання Апарату Верховної Ради та його вельмож.

Проте ми не припиняємо свою боротьбу й обов’язково, коли прийдемо до влади, наведемо лад у країні, де запанує право! Тому вже готуємо заяву про злочин судді Букіної за статтею 375 КК — Постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови.

Світлина від Віталій Купрій.