Спецпризначенцям «дарували» мисливську зброю, а не снайперські комплекси

Продовжується скандал, пов‘язаний з тим, що президент Порошенко проводить піар-акції з дарування зброї підрозділам Збройних Сил України. Нагадаємо, що в ЗМІ вийшла інформація що минулого року він подарував 100 снайперських комплексів полку спецпризначенців у Кропивницькому на суму в 500 млн. грн. https://www.pravda.com.ua/news/2017/08/31/7153635/

Оскільки народний депутат Віталій Купрій виступає за легалізацію нарізної зброї і знає обсяги корупції і зловживань у цій сфері, то поставив під сумнів законність цієї операції. Для з‘ясування механізму як все відбувалось він направив запит до Міноборони. Відповідь приголомшлива!

Міністр Полторак повідомляє, що по-перше, подарували не 100 одиниць, а 98. Тобто дві вже вкрали по дорозі. По-друге, з‘ясувалось що то були взагалі не снайперські комплекси, а мисливська зброя і передавали її відповідно до Наказу Міноборони України від 07.07.2016 № 347/631 «Про затвердження Інструкції з придбання у Збройних Силах України вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї та деяких інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система».

Сам Порошенко документально у закупівлі зброї участь не брав. Все робила корпорація «Рошен».

«Але далі ланцюжок законності обривається. Надати мені копію тристороннього договору Міноборони відмовило начебто з причини що це військова таємниця, розголошення якої може нашкодити національним інтересам України. Ага, така таємниця що про неї вся країна знає і 100% завдяки бажанню Порошенка попіаритись в ЗМІ. Ось хто виявляється показав ворогу що є на озброєнні нашої армії. А це вже державна зрада!

Направляю в СБУ заяву про кримінальне правопорушення за фактом державної зради оточення Порошенко, які допустили (організували) демонстрацію ним озброєння, яке передається нашим військовим. Чекаю на затримання без права внесення застави на підставі листа Міністра оборони, яке додаю!», — зазначив Віталій Купрій на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

Світлина від Віталій Купрій.

 

Світлина від Віталій Купрій.