Щури Матіоса мають відповісти за фабрикації кримінальних справ

Печерський районний суд Києва задовольнив скаргу Народного депутата України Віталія Купрія на бездіяльність прокуратури Києва, яка відмовилась розслідувати перевищення службових повноважень підлеглим Головного військового прокурора Анатолія Матіоса прокурором Артемом Рудьком.

«Я вже повідомляв громадськість про те, як у клініці репродуктивної медицини «Віотехсом» співробітники Військової прокуратури проводили незаконний обшук і вчинили там безчинства. А саме, незаконно вилучили 80 комп`ютерів, смартфони, паспорти клієнтів-іноземних громадян і більше 140 тисяч гривень готівкою. (https://www.facebook.com/kupriyofficial/videos/1069857223181317/?__xts__[0]=68.ARCpunBBYTxPWvXIEFL2MVdwqAb1YO_b-jy4g3grcBy1R7_h48KKQCkVWcs9lK-Hhe15ZLvv36kNi1aDNy6wUI5fZeV9gVjF6cl8UhVdcedk3YeRyctvRRBTYpUYBlTIznPVHlERstxAVH6ZgdcCI4eq8JqkczxbjNM3q4ROSYJAQmolov0f-w&__tn__=K-R)

Апеляційний суд Києва визнав арешт цього майна незаконним. Зокрема було чітко визначено, що вилучати грошові кошти та цінності не дозволяється. Але, за вказівкою Матіоса прокурор Рудько умисно не виконав ухвалу слідчого судді й незаконно конфіскував майно клініки. Це ще один доказ того, як наші псевдо-правоохоронці наживаються на успішному українському бізнесі та не соромляться використовувати всі можливі ганебні методи!», — прокоментував Віталій Купрій.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.