«Рошен» знову направив в армію снайперські комплекси невійськового призначення

«Рошен» знову направив в армію снайперські комплекси невійськового призначення!

Народний депутат України Віталій Купрій отримав відповідь Міністра оборони Степана Полторака, де підтверджується те, що з початку 2018 року корпорація «Рошен», яка належить олігарху-президенту Петру Порошенку, на благодійних засадах передала в Десантно-штурмові війська Збройних сил 430 снайперських гвинтівок невійськового призначення.

Віталій Купрій зазначає, що зброя невійськового призначення може бути більш влучною, але є менш надійною. Її використання в польових умовах може призвести до виходу з ладу. А це вже наражає на небезпеку життя та здоров‘я наших військових!

І це вже не перший випадок! Минулого року Порошенко передав 100 снайперських комплексів полку спецпризначенців у Кропивницькому на суму в 500 млн. грн. Міністр Полторак після цього повідомив мені в офіційному листі, що по-перше, подарували не 100 одиниць, а 98. Тобто дві вже вкрали по дорозі. По-друге, з‘ясувалось що то були взагалі не снайперські комплекси, а мисливська зброя і передавали її, як і зараз, відповідно до Наказу про зброю невійськового призначення (https://www.facebook.com/kupriyofficial/posts/943027835864257?__xts__[0]=68.ARCus9NtwGZqFqm8AhCpwzsEHQIzoqlCQLlRDF6P8bIo0f1szVP8jc1p90pdGHwZYvTdnzBVtSHxoEB5z9G87LZJXoMsgYlJHql46HUVieqLwTwtO9-rdzM_knoD_HwU9qOSXX6IwhgYiCKFzj897e1hRpKzvFnNblqCbvDRcOCiuPn0DJT8PQ&__tn__=H-R).

«Також повідомляю громадськість про черговий обман з боку Порошенка: оскільки президент 14 січня 2016 року заявив, що передав свою частку в корпорації «Рошен» в незалежний «сліпий» траст інвестиційній компанії Rothschild Trust, то керівна компанія повинна була надати згоду на передачу комплексів. Проте нічого подібного не відбулось, Rothschild Trust мабуть і не знає про це. Саме тому інформація Порошенка про передачу своєї частки вважаю відвертою брехнею!», — додав Віталій Купрій.

На данном изображении может находиться: текст

На данном изображении может находиться: текст