Правоохоронці почали розслідування незаконного захоплення Порошенком землі в Козині

Завдяки випуску програми «Громадська прокуратура» на телеканалі ZIK (https://www.youtube.com/watch?v=rddIBBBbgDA&t=139s) правоохоронні органи на підставі заяви народного депутата, правозахисника Віталія Купрія розслідуватимуть протиправну приватизацію земельної ділянки в смт Козин президентом Петром Порошенком. (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1528596843929703&id=1492256360897085)

Уже повідомлялось, як нардеп звертався до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою надати інформацію про землі під резиденцією президента. Проте відповіді так і не було отримано! Гройсман навмисно перенаправив депутатське звернення до Міністерства юстиції та Держгеокадастру, які не мають запитуваної Віталієм Купрій інформації. (https://www.facebook.com/vitaliy.kupriy/posts/1862283473805574)

Більше того, співробітники Держгеокадастру в своєму листі повідомили, що всю земельну документацію вилучено Управлінням державної охорони під керівництвом Валерія Гелетея. Таким чином, УДО також робить усе, щоб ніхто не дізнався правду!

«Сподіваюсь, що рано чи пізно зло буде покаране, а царський маєток Порошенка націоналізований, як це відбулось із Межигір’ям Януковича!», — прокоментував Віталій Купрій.