Одеська філія «Укрзалізниці» за державні кошти запускає майже порожні контейнерні потяги в інтересах «своїх» компаній

У ЗМІ була оприлюднена інформація (https://interfax.com.ua/news/economic/522415.html), що наприкінці липня цього року з залізничної станції Одеса Порт Експорт організовано щотижневе курсування контейнерного потягу «Дніпровець» за сполученням Одеса–Дніпро.

Перевезення здійснюється рухомим складом, наданим Одеським відділенням філії «Центр Транспортного Сервісу Ліски» ПАТ «Укрзалізниця», в складі 40 одиниць.

Нещодавно ми отримали результати аналізу складу контейнерного потягу за останні три відправлення. Повідомляється, що його завантаження відбувається лише на 25 – 46%, а саме – тільки два контейнери ставляться на платформу, яка, по суті, залишається порожньою. Це надає вантажовласникам суттєву різницю в вартості перевезення. Також у залізничній накладній, при такому завантаженні, присутня відмітка «Контейнерний потяг «Дніпровець», що також є перевагою для відправників вантажу.

Зауважимо, що така вигідна послуга надається для обмеженого кола приватних експедиторських компаній, що працюють в Одеському порту. При цьому, тариф за переміщення порожніх на 75% платформ сплачується за рахунок держави та не відшкодовується замовниками перевезення — приватними комерційними структурами.

Правозахисник Віталій Купрій направив депутатське звернення Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну та в.о. Голови правління «Укрзалізниці» Євгену Кравцову з вимогою пояснити ситуацію з курсуванням на чверть завантажених потягів. А також надати інформацію чи компенсуються провізні платежі та плати за користування рухомим складом державі з боку власників вантажів!