НАБУ направило свої зусилля на опозиційних політиків і членів їх команд

Сьогодні Національне антикорупційне бюро України викликало на допит у якості свідка  помічника-консультанта народного депутата України Віталія Купрія по сфабрикованій проти нього справі в хабарництві.

Нагадаємо, що нещодавно НАБУ відкрило кримінальне провадження, де розслідує нібито той факт, що Віталій Купрій писав депутатські звернення за гроші. За їх «підрахунками» він мав би збагатитись на 60 мільйонів євро, адже кожне коштує 5 тисяч. 

«Виходить, що топ-корупцію в державі вони «побороли», чиновники-злочинці сидять у в`язницях, награбовані мільярди державних коштів повернуто – це відійшло вже на другий план, першочергове їх завдання на сьогодні – побороти критику влади!

Вкотре підтверджується те, що НАБУ – це цілком контрольований орган і використовується владою для тиску на опозиційних політиків, які її справедливо критикують. Оскільки я маю депутатську недоторканість, то мабуть вирішили взятись за членів моєї команди. Нічого, правда за нами. Рухаємось через терни до перемоги!», — прокоментував Віталій Купрій.