Нацполіція розслідує незаконне стягнення Кернесом грошей із харків`ян за проїзд у метро

Головне управління Нацполіції в Харківській області проводить досудове розслідування за заявою Народного депутата Укроїни Віталія Купрія в кримінальному провадженні щодо невиконання Виконкомом Харківської міськради ухвали суду про забезпечення позову, яким було зупинено підвищення вартості проїзду в метрополітені Харкова.

Так, ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 18 лютого 2019 року було зупинено Рішення Виконавчого комітету Харківської міської ради від 06 лютого 2019 року № 73 «Про встановлення тарифу на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном». Рішенння негайне до виконання!

(Справа: http://reyestr.court.gov.ua/Review/79873271)

«Тобто, це означає що тариф на проїзд у метро в Харкові має бути зменшено з 8 до 5 гривень та жителі міста мають сплачувати суттєво менше!

Станом на сьогодні мер Харкова Геннадій Кернес не виконує це рішення, що призводить до нанесення значних збитків громаді. Сподіваюсь, що правоохоронні органи зупинять це здирництво останніх копійок із людей!», — наголосив правник на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.