Начальник поліції Дніпропетровської області Глуховеря має бути з тріском звільнений з посади

Нещодавно народний депутат, правозахисник Віталій Купрій провів прийом громадян у місті Дніпро. Близько 50 людей прийшли зі своїми проблемами. І, як це не сумно визнати, майже половина з них пов‘язані з бездіяльністю правоохоронних органів, переважно поліції.

«Національну поліцію в Дніпропетровській області очолює одіозна особа — Віталій Глуховеря. Про нього багато чого можна дізнатись в інтернеті. Але достеменно відомо, що він ГЛУХО до проблем людей, і тому люди живуть йому не ВЕРЯ. У цьому я сьогодні переконався на власні очі! Покривання корупції, нереагування на звернення громадян, сприяння злочинам в ЖКГ, крадіжкам і наркопритонам, рейдерство і бандитизм, а також багато чого іншого чому протягнула свою волохату руку місцева поліція.

Направляю вимогу начальнику НПУ Князєву і Міністру Авакову з вимогою негайного проведення службового розслідування по фактам бездіяльності їх підлеглих на моїй батьківщині, додаю посилання на конкретні факти, чекаю на швидку і рішучу реакцію!

P.S. У Петриківському районі ситуація з поліцією ще гірше. Ганьба!», — написав нардеп на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.