НАБУ зупиняє аферу Порошенка із закупівлею американських тепловозів

Нещодавно було отримано з НАБУ повідомлення про початок досудового розслідування за фактом замаху на розтрату державних коштів в особливо великому розмірі (ч.5 ст.191 через ст.15 ККУ).

Нагадаємо, що після зустрічі президентів Порошенка і Трампа у лютому цього року, Україна вирішила підтримати фінансово наших американських колег приблизно на суму в 1 млрд. доларів США. Все б нічого, але предметом підтримки стала закупівля тепловозів компанії «General Electric» за ціною, яка майже в півтора рази перевищує ціну поставку аналогічних тепловозів у Казахстан.

«Коли я дізнався про це, то зрозумів, що такими закупівлями за завищеними цінами і тепловозів, і пенсильванського вугілля, Порошенко купляє собі за наш з Вами рахунок індульгенцію у США щоб триматись на своїй посаді. Мова йде про сотні мільйонів доларів шкоди, яка наноситься нашій державі таким співробітництвом. Тому я добився відкриття кримінальної справи і вимагаю у НАБУ термінового і ефективного розслідування!», — повідомив Віталій Купрій.

Світлина від Віталій Купрій.Світлина від Віталій Купрій.