НАБУ оголосило підозру Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну

Як зазначає сам Омелян, звинувачують його в «користуванні чи придбанні» машини для брата та недекларування проживання в будинку впродовж двох тижнів 2016 року. Не густо, якщо міряти в масштабах корупційних оборудок у інфраструктурній сфері – це і договори з американською компанією General Electric, тотальне розкрадання «Укрзалізниці», про українські дороги годі й казати.

Дивує той факт, що НАБУ чомусь «не бачить» істинне джерело корупції. Порівнявши щорічні декларації про доходи Омеляна та Прем`єра Гройсмана, варто сказати, що не там шукають.

І Омелян, і Гройсман майже все своє життя працювали чиновниками. Перший починав із МЗС, а інший із Вінницької міськради. Звідки ж такі нечувані статки?

Тільки почитайте, Гройсман володіє земельними ділянками площею понад 3 тис. кв. метрів, двома житловими будинками площею понад 1 тис. кв. метрів, приміщеннями магазинів і квартирами у Вінниці. Має дев’ять годинників брендів Ulysse Nardin, Rolex, Parmigiani, Girard-Perregaux, Breguet, інкрустовані дорогоцінним камінням, запонки. А доходи Прем`єра значно перевищують зарплатню чиновника.

Чи не варто НАБУ припинити виконувати політичні замовлення перед виборами, а викорінювати справжню корупцію в Україні, адже саме за це їм платять зарплатню громадяни?!