Кличко загрожує здоров’ю дітей

Ми уже повідомляли громадськості про обурливу ситуацію, яка відбувається в сфері дитячого харчування Києва, яка так і залишається непоміченою очільником столиці Віталієм Кличком.

Уже більше, як півроку керівництво міста наживається на харчуванні дітей дошкільного віку Святошинського та Дніпровського районів Києва. Дошкільнята катастрофічно недоотримують кисломолочних продуктів і твердих сирів у складі щотижневого меню продуктів, що передбачені нормами дитячого харчування.

Під час процедури тендерних закупівель існує злочинна домовленість замовника й «правильного» учасника, яка є очевидним фактом корумпованості тендерних комітетів Управлінь освіти Києва. Розповсюдженою махінацією є ситуація, коли Управління на власний розсуд прописує вимоги до предмету закупівлі та документів, щоб обмежити потенційне коло учасників і не допустити інших гравців до монополізованого ринку. Не менш популярний спосіб, коли замовник на будь-якій стадії може відмінити закупівлю, якщо передбачувана перемога «не того» гравця.

Щороку на процедури державних закупівель витрачаються мільярди коштів! А це гроші, які кожного дня громадяни сплачують державі у вигляді податків та інших обов’язкових внесків. І, в час, коли замовники вкладають суму своєї винагороди у вартість продуктів недобросовісних гравців, прості українці віддають свої гроші людям, які ставлять під загрозу здоров’я їх дітей!