ГПУ відмовилась розслідувати причетність Порошенка до підпалу нафтобази БРСМ і смерті людей

Нещодавно нардеп Віталій Купрій отримав відмову Генпрокуратури вносити відомості до ЄРДР за заявою про можливі злочини президента Петра Порошенка, які призвели до загибелі 6 людей під час техногенної катастрофи при вибухах на нафтотерміналі БРСМ у 2015 році (https://www.facebook.com/kupriyofficial/posts/953303588170015).

Нагадаємо, в інтерв’ю народного депутата Олександра Онищенка, яке було розповсюджене телеканалом «NEWSONE» (https://www.youtube.com/watch?v=iNpsIi-COck), ним наводяться відомості, які свідчать, що в червні 2015 року вибухи на нафтобазі БРСМ здійснювались за вказівкою Петра Порошенка. Адже метою президента було рейдерське захоплення й отримання контролю над мережею автозаправних станції групи компаній «БРСМ-нафта», які належали Едуарду Ставицькому.

Для цього Порошенко організував рейдерську схему та вимагання з екс-міністра уряду Януковича Ставицького близько 100 мільйонів доларів. А коли він не погодився, то президент наказав знищити нафтотермінал.

«Найжахливіше в цьому те, що в результаті олігархічних схем для збагачення Порошенка загинули ні в чому не винні люди! Проте, як бачимо, для ГПУ життя людини не несе жодної цінності. Вислуговування для них понад усе.», — написав правозахисник Віталій Купрій на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.