ГПУ показала неочікуваний поворот у справі сфальшованого диплома Гройсмана

Замість того, щоб розслідувати як Гройсман купив диплом, перевіряти будуть заявника у цій справі — народного депутата Віталія Купрія!

Нагадаємо, 2 березня відбувся допит слідчого Генеральної прокуратури, який розслідує заяву Віталія Купрія про незаконність обрання Володимира Гройсмана прем’єр-міністром на підставі відсутності у нього вищої освіти. Пан Гройсман підробив документи і подав при затверджені своєї кандидатури сфальшований диплом МАУП.

Проте замість розслідування цих ганебних обставин слідчий приймає рішення розслідувати яку саме вищу освіту має сам народний обранець і чи не підробив свої дипломи.

«Я в деталях повідомив про 5 різних сфер, де я маю дипломи: правник, економіст, менеджер, перекладач і політик. Нехай побавляться. Проте від себе надав слідчому декілька порад. Як виявилось, до сих пір у справі не допитаний ні сам Гройсман, ні його начебто викладачі, студенти-колеги. В справі не має жодного документу — дипломної або курсової роботи, яка б підтверджувала факт навчання Гройсмана у МАУПі. Більш того, в справі не має навіть оригіналу самого диплому, який мав би бути вже давно направлений на експертизу. Проте відчуваю, що скоро дипломи вилучатимуть у мене)) Ну-ну.

На виході побачив величезний плакат, який розповідає про закон, честь і гідність прокуратури. Плювали ви на закон, продали ви свою честь, прос…ли свою гідність, панове!», — повідомив після допиту Віталій Купрій на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.