ДБР відмовилось розслідувати злочини відомого рейдера Теслі

Народний депутат Віталій Купрій вже тривалий час розповідає громадськості про банду вбивць, рекетирів, рейдерів і наркоторговців, яку покриває СБУ, Головне управління розвідки Міноборони, Головна військова прокуратура й окремі високопосадовці Нацполіції. Саме з цією інформацією він звернувся до Державного бюро розслідувань із вимогою відкриття кримінального провадження.

«Також наголосив, що очолює це злочинне угруповання особливо небезпечний злочинець Володимир Тесля. Саме він декілька днів тому втік по підробним документам від австрійського правосуддя за допомогою Головного військового прокурора Анатолія Матіоса, першого заступника керівника Нацполіції В`ячеслава Аброськіна, а також керівництва контррозвідки СБУ і ГУР Міністерства Оборони (https://www.facebook.com/…/a.82816732401…/1217522068414831/…).

Проте ДБР не встановило підстав для внесення цих відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Тим самим покриває злочини рейдера Теслі! Таке враження, що всі правоохоронні органи, які причетні до злочинів Теслі, заодно!», — повідомив правник на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.